nw

 

 

Son yıllarda Türkiye'de gelişen Nonwoven sektöründe Spunlace, İğneleme ve Thermobond hatlarında Nonwoven tarakları önemli bir yer tutmaktadır. Bu noktada CFA ve Trützschler Card Clothing, size en uygun tel dizaynını yaparak doğru çözümler sunar ve bu da size en yüksek verimi ve üretim kapasitesini almanızı sağlar. Özellikle, son yıllarda gelişen teknolojiyle birlikte Yüksek hızlı taraklarda metalik tel dizaynı çok büyük önem taşımaktadır.

Montörümüz Ali Cahit Bilgin önderliğinde, gezici servisimizle en acil durumlarda bile 7/24 hizmetinizdeyiz. Metalik tel değişimi ve servisle ilgili lütfen bize merkez ofisimizden ulaşınız. ( 0212 - 514 09 51/52 )

 

 

 

oe1

Uşak'ta bulunan atölyemizde, Schlafhorst, Rieter, Ingolstadt, Saurer marka open end'lerin brizör açıcılarının sarımını gerçekleştirmekteyiz. Maliyet olarak ucuz olması, Nickel Diamond kaplı tellere iyi bir alternatif olmasını sağlar. Firmamızın sardığı teller Kimyasal polisajlı olan "C" tipidir. Aşağıda standart tel, yüzeyi fırçalanmış tel ve yüzeyi kimyasal polisajlanmış tel örneklerini görebilirsiniz. 

standart

 

 

 

 

 

 

 

 Standart telin görünümü

 

  fircalanmis

 

 

 

 

 

 

 Yüzeyi fırçalanmış telin görünümü 

 

 

polisaj 

 

Yüzeyi kimyasal polisaj işlemi görmüş

teli görünümü

Stoğumuzda hazır bulunan teller,

  • OK 61 C
  • OS 21 C
  • OK 40 C
  • OB 20 C
  • OK 37 C
  • OECPT
  • OS 21 /6.0 C

Tel yükseklikleri: 3,20 - 3,60  -  4,00 - 4,10mm

Tel taban kalınlıkları: 0,90 - 0,94 - 1,00mm

 

genel

   

Kısa elyaf için aradığınız herşey burada. Trützschler Card Clothing' in yüksek karbon içeren NovoStar telleriyle daha fazla kullanım ömrüne sahip olabilirsiniz. Buna ek olarak,

Trützschler Card Clothing'in son yeniliği NovoStar Plus silindir telleriyle, neps eliminasyonunda %50 'ye varan, iplik IPI değerlerinde ise %15'e varan daha iyi değerler elde edebilirsiniz.

 

fgx1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kısa elyaf servislerimiz UŞAK ve DENİZLİ' dehizmetinizdedir. ITMA 2019 fuarında alınan karar neticesinde, firmamızın yetki alanı arttırılarak, Bilecik, Denizli, İzmir, Söke, Isparta, Konya ve Antalya şehirlerindeki müşterilerimize de hizmet verilmektedir.

UŞAK Servis istayonu Adresimiz:

Organize Sanayi Bölgesi 112.Cadde No:385, UŞAK

Denizli Servis istasyonu Adresimiz:

3.Sanayi, 75. Sokak. No:39, Sümer/Merkezefendi, Denizli